Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Шановні батьки, пропонуємо до вашої уваги перелік майстер-класів для дітей від закладів позашкільної освіти міста Миколаєва.
Активності триватимуть онлайн з 30 жовтня по 6 листопада. Всі заняття безкоштовні.
Ознайомитися з переліком можна за посиланням

Сьогодні завершився конкурс малюнків "За нашу свободу" вітаємо переможців:
1 місце : Шепель Ілля (3 клас)
2 місце: Федусь Поліна (8 клас)
3 місце: Асташова Вероніка (9 клас)

Усіх українців вітаємо з чудовим святом! 27 жовтня в Україні відзначається День української писемності та мови. Свято приурочене пам’яті про святого Нестора. Державне свято було започатковано 1997 року Указом Президента «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».
Традиційно у День української писемності та мови проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності до якого долучились учні нашої гімназії. У класах проходили заходи присвячені цьому святу. Особливу подяку виносимо учителю української мови Ганні Корецькій та класним керівникам.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в країні. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир– це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.З нагоди Дня миру у гімназії пройшов флешмоб «Голуб миру».

7 вересня- День воєнної розвідки України. Учні гімназії дякують ВОЇНАМ ЗСУ, за можливість навчатися

Днями, класний керівник 8 класу провела інформаційну бесіду "Рівні можливості кожному", на якій обговорили про палітру безбар'єрності, обговорили певні ситуації та як їх усунути. Цікавим додатковим завданням для здобувачів освіти була дослідницька пошукова робота. Діти спостерігали за готовністю міста в якому вони проживають до безбар'єрного життя. Завданням було віднайти певні умови, які допомоглиб людям з певними вадами полегшити їхнє життя. більш детальну інформацію спостерігайте в фотоальбомі "БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ", який буде додано під кінець жовтня. Гарної пошукової роботи і нехай наше життя не матиме бар'єрів!

09.09.2023 наше місто-герой Миколаїв святкує свою 234 річницю. Саме до цього свята , в гімназії проходив фото-флешмоб #яЛюблюМиколаїв. Учні ділилися своїми фото зробленими у рідному місті. Дякую, Всім за участь!

9 клас вітає усіх та бажає,щоб кожна людина знаходила вільний час для читання улюбленої книги.

Вітаємо усіх з початком нового навчального року

для перегляду звіту директора, пройти за посиланням

Закінчився навчальний рік.... Наша гімназія не могла стояти осторонь ситуації в Україні. На базі нашої гімназії було створено гуманітарний штаб допомоги для херсонців та переселенців. Дякуючи небайдужим людям та нашій команді ми відправили на Херсон та область гуманітарну допомогу. також зібрали 25 кг кришок, які необхідні для виготовлення протезів для наших воїнів. ми не стоїмо осторонь проблем-ми працюємо та допомагаємо. Далі-більше! приєднуйтесь до нас!

Рік дистанційного навчання, повітряна тривога, блекаути – все це пережили діти та вчителі Миколаївської гімназії №49, втім попри всі складнощі навчальний рік завершено

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної
бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для
України» компанії «HP» та «Microsoft» передано 4 ноутбуки для забезпечення
роботи педпрацівників

Гімназія повинна бути відновленна! Це єдиний навчальний та виховний заклад в мікрорайоні Балабанівка. зачинено все: бібліотека, дитячий майданчик, клуб... мікрорайон позбавлений виховання та навчання дітей. Тому ми звернулися до влади, з питанням відновлення!

страшний, болючий ранок .... стіни закладу зруйновано 3 ракетами рашистів.
ми не здаємось.... зруйновано лише стіни ... наш дух і віра на відновлення незламні!

Заклади загальної середньої освіти міста Миколаєва із задоволенням приймуть у шкільну родину учнів до будь-якого класу, незважаючи на місце реєстрації, проживання, рівня навчальних досягнень, тощо, але за головної умови – бажання вчитися та здобувати знання. Сподіваємося, що запрошення на навчання в одному із закладів м. Миколаєва буде актуальним насамперед для дітей із територій, що постраждали внаслідок воєнних дій.

Шановні батьки !
Для спрощення процедури вступу та забезпечення навчання у закладі освіти, просимо заповнити Google форму

Шановні батьки!
Розпочато прийом
заяв для зарахування до 1 класу на 2022-2023 н.р.

Зарахування до закладу здійснюється онлайн (https://forms.gle/ZdRqT8SrFS8hoiuN8 ) або під час індивідуального прийому(за попереднім записом за телефоном).
Ми чекаємо на Вас та Вашу дитину. (вул. Кобзарська,15
тел. (0512)64-37-64)

Шановні батьки! Запрошуємо до лав нашої гімназії. Заповнити електронну анкету, Ви можете перейшовши за посиланням